Рашисти по території СУМЩИНИ гатили з різних видів зброї: пошкоджено 2 приватних житлових будинки…

Про це повідомила СУМСЬКА ОВА:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 21.00 20 травня о 21.00

Протягом дня росіяни здійснили 7 обстрілів прикордоння. Зафіксовано 56 вибухів. Обстрілів зазнали Білопільська, Хотінська, Краснопільська, Юнаківська громади.

Білопільська громада: росіяни били з мінометів – 38 вибухів.

Юнаківська громада: здійснено артилерійський обстріл (4 вибухи).

Краснопільська громада: був артилерійський обстріл (7 вибухів).

Хотінська громада: ворог гатив з артилерії (7 вибухів). Пошкоджено 2 приватних житлових будинки.

Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 9.00 21 травня 2023

Вночі та вранці – без обстрілів.

Віримо в наших захисників і захисниць!»

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10085-rashisti-skinuli-vibukhivku-z-bpla-na-avtomobil-zi-spivrobitnikami-at-sumioblenergo-zaginuli-3-lyudej

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.