Сьогодні СУМЩИНА прощається з Героєм військовослужбовцем, солдатом РУСЛАНОМ ЗАТУЛІЄМ

Сьогодні, 21 травня 2023 року, в Охтирці відбудеться прощання з військовослужбовцем, солдатом Русланом Васильовичем Затулієм, 1978 року народження.

Життя Руслана обірвалося 16 травня 2023 року біля населеного пункту Стельмахівка Луганської області.

Руслан Затулій загинув, виявивши стійкість та мужність, під час виконання бойових завдань у складі підрозділу.

Церемонія прощання розпочнеться 21 травня 2023 року о 12 годині годині на вул. Тургенєва, 1 в Охтирці.

Поховання відбудеться на Успенському цвинтарі.

Нехай душа Захисника знайде вічний спокій.

Спочивай з миром, наш солдате!

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10091-oleksandr-shevanov-soldat-heroi-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.