У Сумах попрощаються з Героєм військовослужбовцем ВОЛОДИМИРОМ СТІБОЮ

СУМСЬКАА МІСЬКА РАДА повідомила:

«Захисник України загинув торік 9 липня в Донецькій області внаслідок ракетного удару. Був похований у Дніпрі як невідомий, а нині повертається на батьківщину.

Йому було 29 років.

Відспівування воїна відбудеться в неділю, 21 травня, об 11:00 Свято-Миколаївському храмі (вул. І. Кавалерідзе, 70/1), після чого о 12:15 його поховають на Алеї Слави Баранівського кладовища».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10091-oleksandr-shevanov-soldat-heroi-zahynuv-zakhyshchaiuchy-ridnu-ukrayinu

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.