ОЛЕКСАНДР ШЕВАНОВ, солдат Герой, загинув, захищаючи рідну УКРАЇНУ

ОХТИРСЬКА ГРОМАДА ПОВІДОМИЛА:

«21 травня в Охтирці відбудеться прощання з військовослужбовцем, солдатом Шевановим Олександром Едуардовичем, 1999 року народження.

Олександр загинув 17 травня під час виконання бойового завдання в районі виконання завдань за призначенням, в ході ведення бойових дій в районі н.п. Новомихайлівка Донецької області.

Прощання з Олександром розпочнеться об 11:00 годині 21 травня на вул. Рапія, 3 в м. Охтирка. Поховання відбудеться на Успенському цвинтарі.

Охтирська громада глибоко сумує у зв’язку з непоправною втратою і висловлює щирі співчуття рідним, близьким, друзям та побратимам Олександра Шеванова.

Вічна пам’ять і слава Герою України!»

У місті КОНОТОП попрощаються з Героєм 23-річним БОГДАНОМ ІШИМОВИМ ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10070-u-misti-konotop-poproshchaiutsia-z-heroiem-23-richnym-bohdanom-ishymovym

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.