Рашисти скинули вибухівку з БпЛА на автомобіль зі співробітниками АТ «Сумиобленерго»: загинули 3 людей…

Вночі росіяни здійснили 3 обстріли. Зафіксовано 26 вибухів. Обстрілів зазнали Хотінська та Білопільська громади…

Про це повідомила СУМСЬКА ОВА:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 9.00 20 травня 2023

Вночі росіяни здійснили 3 обстріли. Зафіксовано 26 вибухів. Обстрілів зазнали Хотінська та Білопільська громади.

Хотінська громада: здійснено обстріл з АГС (15 вибухів).

Білопільська громада: ворог бив з артилерії (3 вибухи) та мінометів (8 вибухів).

Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 21.00 19 травня 2023

Протягом дня росіяни здійснили 17 обстрілів. Зафіксовано 131 вибух.

Обстрілів зазнали Білопільська, Хотінська, Краснопільська, Юнаківська, Путивльська, Шалигинська, Великописарівська громади.

Шалигинська громада: здійснено обстріл з АГС (10 вибухів).

Путивльська громада: росіяни гатили з мінометів – 3 обстріли.

Хотінська громада: здійснено мінометний обстріл (3 вибухи. Зруйновано житловий будинок.

Юнаківська громада: поблизу с. Садки внаслідок скидання вибухового пристрою з БпЛА на автомобіль зі співробітниками АТ «Сумиобленерго» загинули 3 особи. Також були обстріли з артилерії – 10 (вибухів), РСЗВ (34 вибухи) та мінометів (6 вибухів)

Краснопільська громада: по території громади росіяни здійснили обстріл з мінометів – 14 вибухів, РСЗВ – 20 вибухів та артилерії – 6 вибухів.

Великописарівська громада: здійснено обстріл з РСЗВ (20 вибухів).

Білопільська громада: був артилерійський обстріл (6 вибухів)».

АТ «СУМИОБЛЕНЕРГО» повідомило:

«З великим болем і сумом повідомляємо про тяжку для колективу АТ « СУМИОБЛЕНЕРГО» звістку. Сьогодні, 19 травня, під час пошуку місця пошкодження повітряної лінії, за попередньою інформацією, від ворожої атаки безпілотників загинуло 3-є працівників нашого товариства. Висловлюємо найщиріші співчуття рідним та близьким загиблих колег! Світла памʼять героям енергетичного фронту».

Сьогодні зранку рашисти обстріляли три громади СУМЩИНИ… ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10081-sohodni-zranku-rashysty-obstrilialy-try-hromady-sumshchyny

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.