Сьогодні зранку рашисти обстріляли три громади СУМЩИНИ…

Про це повідомила СУМСЬКА ОВА:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 9.00 19 травня 2023

Вночі та зранку росіяни здійснили 7 обстрілів прикордоння. Зафіксовано 28 вибухів. Обстрілів зазнали Середино-Будська, Юнаківська та Путивльська громади.

Середино-Будська громада: ворог бив з артилерії (8 вибухів). Також був обстріл з АГС – 10 вибухів.

Юнаківська громада: здійснено мінометний обстріл (5 вибухів).

Путивльська громада: здійснено обстріл з АГС (5 вибухів).

Попередньо – без людських втрат та руйнувань цивільної інфраструктури».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10080-sohodni-zranku-rashysty-obstrilialy-terytoriiu-sumshchyny-poshkodzheno-5-pryvatnykh-zhytlovykh-budynkiv

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.