Сьогодні зранку рашисти обстріляли територію СУМЩИНИ: пошкоджено 5 приватних житлових будинків…

Про це повідомила СУМСЬКА ОВА:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 9.00 18 травня 2023

Вночі та вранці росіяни здійснили 2 артилерійські обстріли.

Есманська громада: вночі був артилерійський обстріл – 1 вибух.

Білопільська громада: зранку ворог з артилерії обстріляв територію громади – 9 вибухів. Внаслідок обстрілу пошкоджено 5 приватних житлових будинків та нежитлове приміщення.

Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 21.00 17 травня 2023

Протягом дня росіяни здійснили 16 обстрілів прикордоння.

Зафіксовано понад 180 вибухів. Обстрілів зазнали Білопільська, Новослобідська, Середино-Будська та Зноб-Новгородська громади.

Білопільська громада: ворог по території громади бив з міномету – 28 прильотів та здійснив обстріл з АГС – 85 вибухів.

Зноб-Новгородська громада: зафіксовано артобстріл – 4 вибухи, мінометів – 10 вибухів та обстріл з РСЗВ «Град» (22 вибухи).

Новослобідська громада: здійснено мінометний обстріл (4 вибухи). Внаслідок обстрілу відбулося загорання житлового будинку. Інший приватний будинок пошкоджено. При спробі загасити пожежу цивільні особи були обстріляні з стрілецької зброї. Інформація про постраждалих не надходила. Також був обстріл населених пунктів громади з АГС – 20 вибухів.

Середино-Будська громада: росіяни гатили з міномету (4 вибухи) та ствольної артилерії (2 вибухи)».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10078-ostannimy-dniamy-na-sumshchyni-vid-obstriliv-rashystiv-1-liudyna-zahynula-troie-poraneno-v-tomu-chysli-dytyna

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.