Останніми днями на СУМЩИНІ від обстрілів рашистів 1 людина загинула, троє поранено, в тому числі – дитина…

Про це повідомила СУМСЬКА ОВА:

«Під ворожим вогнем сьогодні опинилися ще дві громади Сумщини

Росіяни продовжують бити з мінометів по Білопільській громаді. 14 вибухів пролунало у прикордонних населених пунктах громади.

Обстрілів зазнала сьогодні й Зноб-Новгородська громада. Зафіксовано артобстріл та обстріл з РСЗВ.

Росія щодня здійснює акти тероризму та воєнні злочини проти мирного населення громад Сумщини.

За останній тиждень обстрілам піддавалися Білопільська громада – 19 разів, Зноб-Новгородська – 10 разів, Юнаківська – 7 разів, Есманська, Шалигинська та Новослобідська громади – по 5 разів.

Цілями російської армії є цивільні обʼєкти, що суперечить правилам ведення війни, порушує міжнародне Гуманітарне право та призводить до загибелі, травмуванню цивільного населення, знищення або руйнації житлового фонду, цивільної інфраструктури – медичних, освітніх закладів, комунікацій, енергетичного сектору, унеможливлює ведення господарства.

За останній тиждень у Сумській області 1 людина загинула, ще троє – поранено, в тому числі одна дитина.

Зокрема, вчора під час обстрілу Миропільської громади пошкоджено елеватор, гараж агропідприємства, приватний будинок. Одна цивільна особа зазнала поранень.

Люди перебувають у постійному стресі та важкому психологічному стані через небезпечні для їхнього життя цинічні злочини з боку російської федерації».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10075-sumshchynu-rashysty-obstriliuiut-naibilshe

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.