У місті КОНОТОП попрощаються з Героєм 23-річним БОГДАНОМ ІШИМОВИМ

КОНОТОПСЬКА МІСЬКА РАДА повідомила:

«У вівторок, 16 травня 2023 року, в Соборі Різдва Пресвятої Богородиці відбудеться прощання із загиблим у російсько-українській війні стрільцем відділення протитанкових ракетних комплексів протитанкового батальйону, уродженцем села Бочечки БОГДАНОМ ІШИМОВИМ.

Час прощання о 12 годині.

Військовослужбовець ІШИМОВ БОГДАН ВАДИМОВИЧ загинув 12 травня 2023 на Донеччині під час виконання бойового завдання.

Вічна і світла пам'ять загиблому Герою!»

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10061-u-seli-stepanivka-iake-vkhodyt-do-skladu-burynskoyi-terytorialnoyi-hromady-poproshchalysia-iz-heroiem-oleksandrom-polovkom

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.