Сьогодні протягом дня рашисти обстріляли 4 громади СУМЩИНИ: зафіксовано 65 вибухів…

Про це повідомила СУМСЬКА ОВА:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 21.00 13 травня 2023

Протягом дня росіяни здійснили 6 обстрілів прикордоння. Зафіксовано 65 вибухів. Обстрілів зазнали Великописарівська, Есманська, Білопільська та Краснопільська громади.

Есманська громада: ворог бив з міномету – 16 вибухів.

Білопільська громада: росіяни обстрілювали громаду з гранатометів – 12 вибухів та мінометів – 20 вибухів.

Великописарівська громада: був обстріл з АГС (10 вибухів).

Краснопільська громада: зафіксовано артобстріл з САУ (7 вибухів)».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10053-po-terytorii-sumshchyny-rashysty-zdiisnyly-14-obstriliv-zafiksovano-88-vybukhiv-poshkodzheno-4-pryvatni-domovolodinnia

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.