По території СУМЩИНИ рашисти здійснили обстріли, зафіксовано 88 вибухів: пошкоджено 4 приватні домоволодіння…

Протягом минулого дня росіяни здійснили 14 обстрілів. Зафіксовано 88 вибухів. Обстрілів зазнали населені пункти Великописарівської, Білопільської, Юнаківської, Краснопільської, Хотінської громад…

Про це повідомила СУМСЬКА ОВА:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 9.00 10 травня 2023

Вночі росіяни здійснили 1 артилерійський обстріл (6 вибухів) Білопільської громади.

Віримо в наших захисників і захисниць!

Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 21.00 9 травня 2023

Протягом дня росіяни здійснили 14 обстрілів. Зафіксовано 88 вибухів. Обстрілів зазнали населені пункти Великописарівської, Білопільської, Юнаківської, Краснопільської, Хотінської громад.

Великописарівська громада: по території громади ворог вдарив з міномету (1 вибух). Внаслідок обстрілу пошкоджено 1 приватне житлове домоволодіння. Без людських втрат. Також був обстріл з АГС (10 вибухів).

Білопільська громада: був артилерійський обстріл (5 вибухів) та з АГС (25 вибухів), також 29 мін скинули росіяни на територію громади.

Юнаківська громада: зафіксовано артобстріл з САУ (8 вибухів).

Краснопільська громада: здійснено мінометний обстріл (2 вибухи).

Хотінська громада: 3 міни скинув ворог на територію громади».

Правоохоронці документують наслідки обстрілів військами рф Сумщини

Протягом минулої доби окупанти обстріляли прикордонні населені пункти області. Загалом нараховано 88 ударів.

Внаслідок чого пошкоджено 4 приватні домоволодіння.

За даними фактами відкриті кримінальні провадження за ст. 438 Кримінального кодексу України «Порушення законів та звичаїв війни», повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10046-pid-chas-obstriliv-ta-nanesennia-aviaudaru-po-terytorii-sumshchyny-rashystamy-poshkodzheno-pryvatni-avtomobili-pryvatni-zhytlovi-budynky-liniia-elektroperedach-zernoslad-ahrofirmy

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.