Голова адміністрації написав заяву про звільнення з посади…

Як стало відомо редакції сайту https://debaty.sumy.ua/ з власних джерел, пів години тому голова Сумської районної державної адміністрації Роман Гученко написав заяву на звільнення.

За нашими даними, голова Сумської обласної військової адміністрації Володимир Артюх навіть особисто забрав у нього посвідчення.

Нагадаємо, Роман Гученко був призначений на посаду 1 грудня 2022 року. З липня 2022 року був радником ексголови ОДА Дмитра Живицького, а потім керівником його патронатної служби.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9937-prezydent-ukrainy-volodymyr-zelenskyy-pryznachyv-novoho-holovu-sumskoyi-oblasnoyi-derzhavnoyi-administratsiyi

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.