Громади СУМЩИНИ рашисти продовжують обстрілювати з різних видів зброї…

Сьогодні вранці росіяни били з мінометів по території Новослобідської громади – 2 вибухи…

Про це повідомила СУМСЬКА ОВА:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 9.00 7 травня 2023

Сьогодні вранці росіяни били з мінометів по території Новослобідської громади – 2 вибухи.

Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 21.00 6 травня 2023

Протягом дня росіяни здійснили 11 обстрілів прикордоння. Зафіксовано 84 вибухи. Обстрілів зазнали населені пункти Великописарівської, Зноб-Новгородської, Есманської, Новослобідської, Білопільської, Миропільської громад.

Білопільська громада: зафіксовано мінометні обстріли (28 вибухів) та обстріл з ствольної артилерії – 3 вибухи. В результаті одного із мінометних обстрілів сталося загорання приватного домоволодіння.

Новослобідська громада: по території громади ворог бив з мінометів – 12 вибухів.

Миропільська громада: здійснено обстріл з АГС (1 вибух).

Великописарівська громада: 27 мін скинули росіяни на територію громади.

Зноб-Новгородська громада: здійснено обстріл із ствольної артилерії (9 вибухів).

Есманська громада: був мінометний обстріл (4 вибухи).

На Сумщині правоохоронці продовжують фіксувати наслідки обстрілів:

«Минулої доби ворожі війська відкривали вогонь по населеним пунктам прикордоння області. Загалом нараховано 92 удари.

Внаслідок обстрілів сталось загорання 1 приватного домоволодіння.

У поліції за даними фактами відкрито кримінальні провадження за ст. 438 Кримінального кодексу України «Порушення законів та звичаїв війни», повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10033-po-sumshchyni-rashysty-zavdaly-udary-kerovanymy-bombamy-5-zhyteliv-poraneno-sered-nyz-dytyna-poshkodzheno-47-zhytlovykh-budynkiv-obiekty-infrastruktury

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.