По СУМЩИНІ рашисти завдали удари керованими бомбами: 5 жителів поранено, серед них – дитина, пошкоджено 47 житлових будинків, об’єкти інфраструктури…

Близько 22 години 13 хвилин вчора, 5 травня 2023 року, завдано авіаудар (2 КАБ) з ворожого літака СУ-35 по місту Глухів…

Поліцейські Сумщини документують наслідки обстрілів російськими військовими:

«За минулу добу ворог неодноразово відкривав вогонь по прикордонним територіям Сумської області. Загалом нараховано 83 удари.

Внаслідок обстрілів було поранено 5 цивільних осіб, з них 1 дитина. Пошкоджень зазнали 47 житлових будинків, школа, 2 приватних мотоцикла, а також лінії електропередач. За даними фактами відкрито кримінальні провадження за ст. 438 Кримінального кодексу України «Порушення законів та звичаїв війни», повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

Протягом минулого дня, сьогоднішнії ночі та ранку росіяни здійснювали обстріли прикордонних громад СУМШИНИ...

Про це повідомила СУМСЬКА ОВА:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 9.00 6 травня 2023

Вночі та вранці зафіксовано 5 обстрілів (15 вибухів).

Обстрілів зазнали населені пункти 5 територіальних громад: Есманьської, Глухівської, Середино-Будської, Білопільської, Миропільської громад.

Глухівська громада: з території рф з літака Су-35 зафіксовано авіаудар 2 керованими авіаційними бомбами по м. Глухів. Внаслідок авіаудару у м. Глухів знищено повністю 2 та пошкоджено 34 приватних будинки, а також навчальний заклад та ЛЕП. Внаслідок обстрілу поранення, попередньо, отримали п’ять осіб, серед яких одна неповнолітня дитина (12 років), з яких четверо госпіталізовано до місцевої лікарні.

Есманська громада: здійснено обстріл із ствольної артилерії (3 вибухи).

Середино-Будська громада: здійснено мінометний обстріл (2 вибухи).

Миропільська громада: був обстріл з АГС (1 вибух).

Білопільська громада: здійснено обстріл з АГС (7 вибухів).

Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 21.00 5 травня 2023

Протягом дня росіяни здійснили 9 обстрілів прикордонних громад. Зафіксовано 33 вибухи. Обстрілів зазнали населені пункти Зноб-Новгородської, Есманської, Шалигинської, Новослобідської, Юнаківської, Великописарівської громад.

Зноб-Новгородська громада: з території рф ворог здійснив пуски ракет з гелікоптера. Внаслідок авіаудару пошкоджено приватні житлові будинки.

Юнаківська громада: здійснено мінометний обстріл (13 вибухів).

Новослобідська громада: 3 міни скинули росіяни на територію громади.

Есманська громада: росіяни били з міномету – 5 вибухів.

Великописарівська громада: здійснено мінометний обстріл (4 вибухи).

Шалигинська громада: зафіксовано 3 вибухи з міномету».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10029-po-terytorii-sumshchyny-rashysty-hatiat-z-riznykh-vydiv-zbroi-ie-ruinuvannia-zhytlovoho-sektoru-ta-obiektiv-infrastruktury

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.