Сьогодні під час обстрілу рашистами території СУМЩИНИ поранено чоловіка та зруйновано житловий будинок…

Зранку сьогодні, 4 травня 2023 року, ворог шість разів обстріляв прикордоння Чернігівської та Сумської областей – зафіксовано 35 влучань, є поранений.

Про це повідомила пресслужба ОК «Північ»:

«З 09:50 до 10:00 – 3 приходи, ймовірно, з міномету 120 мм, в район населеного пункту Хрінівка Чернігівської області.

З 10:20 до 11:00 – 15 приходів, ймовірно, з міномету 82 мм, в районі населеного пункту Рівне Сумської області. Близько 10:08 – 3 приходи в районі населеного пункту Бучки Чернігівської області. Ймовірно, ворог використав ракети з вертольота.

З 10:55 до 11:10 зафіксовано 6 приходів, ймовірно, з міномету 120 мм, між населеними пунктами Клюси та Хрінівка Чернігівської області.

З 11:00 до 11:10 – 1 приход, ймовірно, з міномету 82 мм, в районі населеного пункту Бояро-Лежачі Сумської області. В результаті обстрілу поранений місцевий житель та пошкоджений приватний будинок».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10025-na-teritoriyu-sumshchini-rashisti-prodovzhuyut-skidati-aviabombi-e-rujnuvannya-infrastrukturi

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.