МАКСИМ ГУЗЕНКО, народний депутат України: «У день прикордонника привітали хлопців, котрі боронять рубежі Сумської області. та подарували авто…»

МАКСИМ ГУЗЕНКО, депутат Верховної Ради України по РОМЕНСЬКОМУ мажоритарному виборчому окрузі № 161 від партії «Слуга народу» на своїй сторінці в Фейсбуці написав: «У день прикордонника привітали хлопців, котрі боронять рубежі Сумської області, та подарували авто, щоб хоч трохи полегшити їх нелегку повсякденну службу. Вітаємо всіх причетних, найскорішої перемоги та нехай Господь береже Вас, хлопці!»

Громади, котрі розташовані на території РОМЕНСЬКОГО виборчрго округу №161, яким допомагає народний депутат України МАКСИМ ГУЗЕНКО, мають найкращі фінансово-економічні показники на СУМЩИНІ ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/9926-hromady-kotri-roztashovani-na-terytorii-romenskoho-vyborchrho-okruhu-161-iakym-dopomahaie-narodnyi-deputat-ukrainy-maksym-huzenko-maiut-naikrashchi-finansovo-ekonomichni-pokaznyky-na-sumshchyni

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.