Щодня й щоночі рашисти обстрілюють громади СУМЩИНИ…

Вночі та зранку сьогодні ворог здійснив 6 обстрілів прикордоння. Зафіксовано близько 20 вибухів…

Про це повідомила СУМСЬКА ОВА:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 9.00 2 травня 2023

Вночі та зранку ворог здійснив 6 обстрілів прикордоння. Зафіксовано близько 20 вибухів.

Новослобідська громада: 1. Вночі росіянами здійснено мінометний обстріл – 4 вибухи по території громади.

Шалигинська громада: зафіксовано обстріл зі ствольної артилерії – 4 вибухи.

Юнаківська громада: ворог бив з мінометів – 5 вибухів.

Середино-Будська громада: росіяни гатили по території громади з артилерії – 2 вибухи.

Білопільська громада: зранку здійснено обстріл зі ствольної артилерії – 4 вибухи.

Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 21.00 1 травня 2023

Протягом дня росіяни здійснили 14 обстрілів прикордонних громад. Зафіксовано 139 вибухів. Обстрілів зазнали населені пункти Білопільської, Юнаківської Сумського району, Шалигинської, Середино-Будської Шосткинського району територіальних громад.

Білопільська громада: ворог по території громади бив з мінометів – 40 вибухи. Також було здійснено обстріли зі ствольної артилерії – 5 вибухів та з АГС – 75 пострілів.

Шалигинська громада: 8 мін скинули росіяни на територію громади. Також був обстріл з АГС – 3 вибухи.

Юнаківська громада: був мінометний обстріл – 4 вибухи. Середино-Будська громада: зафіксовано обстріл з міномету – 2 вибухи.

Без наслідків. Але на жаль, є поранення мирного жителя через недотримання мінної безпеки. Сьогодні близько 13.00 в Середино-Будській громаді Шосткинського району під час роботи в полі на міні підірвався трактор. Тракторист заїхав на поле, проігнорувавши таблички «Міни». У результаті підриву тракторист отримав поранення нижніх та верхніх кінцівок. Пораненому надано первинну медичну допомогу та доставлено в лікарню».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10011-sohodni-vnochi-ta-zranku-rashysty-hatyly-po-6-hromadakh-sumshchyny

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.