Сьогодні вночі та зранку рашисти гатили по 6 громадах СУМЩИНИ…

Про це повідомила СУМСЬКА ОВА:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 9.00 1 травня 2023

Вночі та зранку ворогом здійснено 6 обстрілів прикордоння області. Зазнали обстрілів Юнаківська, Білопільська, Миропільська, Середино-Будська та Зноб-Новгородська територіальні громади.

Середино-Будська громада: росіяни били з мінометів (2 вибухи) та артилерії – 3 вибухи.

Зноб-Новгородська громада: з території рф здійснено 3 вибухи міномету. В результаті обстрілу постраждав приватний будинок в смт Зноб-Новгородське.

Миропільська громада: зафіксовано 4 вибухи з міномету.

Юнаківська громада: з території рф здійснено обстріл з міномету - 3 вибухи.

Білопільська громада: зранку 4 міни скинули росіяни на територію громади».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10009-sohodni-po-terytorii-sumshchyny-rashysty-vypustyly-10-raket-iz-helikoptera

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.