Сьогодні по території СУМЩИНИ рашисти випустили 10 ракет із гелікоптера…

Оперативне командування «Північ» / Operational Command «North» повідомило:

«Станом на 15:00 30 квітня російські війська сім разів обстріляли прикордоння Чернігівської та Сумської областей з різних видів озброєння.

Близько 11:50 зафіксовано 2 приходи, ймовірно ракети випущені з вертольоту ворога, в районі н.п. Красний Хутір. Про втрати серед місцевого населення чи пошкодження цивільної інфраструктури інформація не надходила.

З 11:05 до 11:15 зафіксовано 7 приходів, ймовірно зі ствольної артилерії, в районі н.п. Сопич. Про втрати серед місцевого населення чи пошкодження цивільної інфраструктури інформація не надходила.

Близько 11:45 зафіксовано 10 приходів, ймовірно ракети випущені з вертольоту ворога, в район н.п. Середина-Буда. Про втрати серед місцевого населення чи пошкодження цивільної інфраструктури інформація не надходила. В результаті обстрілу пошкоджено три приватні будинки.

Близько 12:22 зафіксовано 2 приходи, ймовірно з міномету 120 мм, в район н.п. Леонівка. Про втрати серед місцевого населення чи пошкодження цивільної інфраструктури інформація не надходила.

З 11:30 до 11:35 зафіксовано 3 приходи, ймовірно зі ствольної артилерії, в н.п. Прогрес. Про втрати серед місцевого населення чи пошкодження цивільної інфраструктури інформація не надходила. В результаті обстрілу пошкоджена будівля підприємства.

З 13:30 до 13:40 зафіксовано 4 приходи, ймовірно з міномету 120 мм, в районі н.п. Хрінівка. Про втрати серед місцевого населення чи пошкодження цивільної інфраструктури інформація не надходила.

З 13:14 до 13:20 зафіксовано 2 приходи, ймовірно зі ствольної артилерії, в районі н.п. Олександрівка. Про втрати серед місцевого населення чи пошкодження цивільної інфраструктури інформація не надходила».

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10005-rashysty-sohodni-vnochi-i-zranku-zdiisnyly-obstrily-hromad-sumshchyy-i-nanesly-aviaudar-kerovanymy-aviabombamy-poshkodzheno-bahatokvartyrni-zhytlovi-budynky-budynky-pryvatnoho-sektoru-prymishchennia-viddilennia-baku-linii-elektromerezhi

Останні новини

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.