Рашисти сьогодні вночі і зранку здійснили обстріли громад СУМЩИНИ, нанесли авіаудари керованими авіабомбами: пошкоджено багатоквартирні житлові будинки, будинки приватного сектору, приміщення відділення баку, лінії електромережі…

Про це повідомила СУМСЬКА ОВА:

«Сумщина. Ситуація на прикордонні станом на 9.00 30 квітня 2023

Вночі і зранку ворогом здійснено 9 обстрілів прикордонних громад, Зафіксовано 57 вибухів. Обстрілів зазнали Середино-Будська, Зноб-Новгородська, Білопільська, Дружбівська територіальні громади.

Середино-Будська громада: по території громади росіяни били з мінометів – 6 вибухів. Внаслідок обстрілу пошкоджено багатоквартирний житловий будинок.

Також були артобстріли: 9 вибухів по м. Середина Буда. Внаслідок одного з обстрілів сталася пожежа житлового будинку та літньої кухні. Пошкоджено лінії електромережі. Били по території громади й з РСЗВ – 20 вибухів.

Зноб-Новгородська громада: з території рф здійснено авіаудар 2 керованими авіабомбами (КАБ) по території громади. Внаслідок авіаудару є пошкодження нежитлових будівель.

Білопільська громада: одну міну скинув ворог на територію громади.

Дружбівська громада: з території рф здійснено обстріл з РСЗВ «Град» - 4 вибухи по м. Дружба Дружбівської територіальної громади. Внаслідок влучання у житловий будинок під час обстрілу сталася пожежа. Пошкоджено приміщення відділення банку. Також один з боєприпасів влучив в дах двоповерхового 12 квартирного житлового будинку. Внаслідок влучання пошкоджена покрівля будинку».

Поліція документує наслідки обстрілів окупантами СУМЩИНИ…

Протягом минулої доби (29 квітня 2023 року – БіЖ) війська рф знову обстрілювали прикордонні населені пункти Сумської області. Загалом нараховано понад 170 ударів.

Внаслідок чого пошкоджено 12 приватних будинків, багатоквартирний житловий будинок, магазин, приміщення школи, завод.

За даними фактами відкриті кримінальні провадження за ст. 438 Кримінального кодексу України «Порушення законів та звичаїв війни», повідомив Відділ комунікації поліції Сумської області.

ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sumshyna/10000-rashysty-vnochi-obstrilialy-hromady-sumshchyny-zafiksovano-22-vybukhy

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.