ВІДІЙШОВ У ЗАСВІТИ ПОЧЕСНИЙ ГРОМАДЯНИН КОНОТОПА ІВАН КОРНЮЩЕНКО…

КОНОТОПСЬКА МІСЬКА РАДА повідомила:

«Конотопська міська рада, її виконавчий комітет та уся Конотопська громада висловлюють щирі співчуття рідним та близьким письменника, члена Національної спілки письменників України, Почесного громадянина Конотопа Івана Пилиповича Корнющенка.

Смерть цієї видатної людини – непоправна втрата для Конотопа, адже усе своє життя і творчість митець присвятив рідному місту, був поруч із людьми, проносив крізь себе людський біль. Долі, історії, власні дослідження – все це лягало ниткою мудрості на перо. Багаторічні надбання влучного слова І. Корнющенка заслужили повагу і визнання серед знавців літератури та поціновувачів жанру.

Він проніс у собі цілу історію поколінь, і його власний досвід щоденної, напруженої, кропіткої праці став прикладом для багатьох письменників сучасності.

Художник, прозаїк, поет і журналіст – І.Корнющенко був справжнім майстром своєї улюбленої справи, деякий час працював редактором в газетах Сумщини, в тому числі, в міській газеті «Конотопський край», де за його ініціативи було створено літературну студію.

У засвіти відійшла видатна людина, і Конотоп із гордістю та глибокою шаною проводжає в останню путь поважного майстра пера.

Іван Пилипович Корнющенко залишає по собі спогад про його вірність професії, незбагненний ентузіазм, любов до літератури, небайдужіть до людей, широту творчої душі і життєвий досвід талановитого митця.

Тож нехай на небосхилі засяє ще одна конотопська зірка, а душа Івана Пилиповича знайде вічний спокій у Царстві Божім…»

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.