Як повідомляв інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СПОРТ, сьогодні в неділю, 19 червня 2022 року, на БУРИНСЬКОМУ МІСЬКОМУ СТАДІОНІ «УРОЖАЙ» відбувся товариський футбольний матч.
ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sports/8745-u-misti-buryn-vidbudetsia-futbolnyi-match
У ньому зіграли команди ФК «СЛОБОДА» (Слобода) та ФК «ВІТАЛІЯ» (ЧЕРНЕЧА СЛОБОДА).
У першому таймі гра була майже рівна, що й підтвердив рахунок – 2:2.
А от в другому таймі слобідчани «підсіли», що й дало змогу чернечослобідцям підсилити гру.
І в підсумку футболісти ФК «ВІКТОРІЯ» виграли з рахунком 5:2.
Світлина ІВАНА ЖИТНИКА.