Завершилися святкові дні, і продовжився 36 відкритий чемпіонат з футзалу Вищої ліги РОМЕНЩИНИ 2022 року, присвячений пам’яті С.БІЛАШОВА…
Як повідомила інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) головний спеціаліст відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Коровинської сільської ради ОКСАНА КУЧЕРЕНКО, на першому етапі участь брали 16 команд, які були поділені на дві групи.
До другого етапу пройшли по 4 команди з кожної групи.
Вчора, 9 січня 2022 року, продовжилося друге коло чемпіонату – кожна команда розпочала його з набраними очками в першому колі.
ФК «КОРОВИНЦІ» другий свій матч другого кола зіграв проти команди «ОЛІМПІК» (РОМНИ).
Коровинці впевнено перемогли з рахунком 8:3. БОГДАН ПАВЛОВ відзначився у воротах суперників 4 голами. Нині серед бомбандирів чемпіонату він на четвертій позиції...
А в першому матчі, який відбувся 25 грудня 2021 року, ФК «КОРОВИНЦІ» зіграв унічию з командою «НІКА» (РОМНИ) – 2:2.
Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) в розділі СПОРТ розповідав, що 9 січня 2022 року, свій перший матч у чемпіонаті СУМЩИНИ з хокею зіграв і ХК «КОРОВИНЦІ».
Коровинські хокеїсти в РОМНАХ перемогли місцеву команду ХК «РОМНИ» з рахунком 2:1.
ДЕТАЛЬНО ЧИТАТИ ТУТ: https://ivanzhytnyk.com/sports/8207-khk-korovyntsi-v-romnakh-peremih-mistsevyi-khk-romny-v-chempionati-sumshchyny-z-khokeiu
На світлині: команда ФК «КОРОВИНЦІ».