Сьогодні, 14 жовтня 2021 року, в місті Буринь відбувся турнір з міні-футболу, присвячений Дню захисників і захисниць України.
Щойно на майданчику зі штучним покриттям, який розташований у Павловському міському парку, змагання завершилися.
Упевнену перемогу в них здобули гравці команди ФК «Ветеран» (Недригайлів), які впевнено перемогли своїх суперників – ветеранські команди Путивля з рахунком 2:0 та Бурині – 7:2.
Недригайлівцям вручено головний приз турніру – Кубок.
Друге місце посіли ветерани Путивля, на третьому місці господарі – команда Бурині.
На цей турнір завітав і відомий в минулому футболіст київського «Динамо» – ОЛЕГ САЛЕНКО.
Він був не тільки гостем футбольного дійства, а й грав на майданчику за буринську команду.
До слова, ОЛЕГ САЛЕНКО на чемпіонаті світу 1994 року з футболу став володарем Золотої бутси, яку, до речі, привіз і до Бурині…
На світлині: ОЛЕГ САЛЕНКО серед гравців-ветеранів команди ФК «Недригайлів».