ФК «Гранум» (Сніжки) зіграє в фіналі…

У селі В'язове стартував перший чемпіонат з міні-футболу Дубов'язівської ОТГ…

Команди були поділені на дві групи.

У групі А грали команди з Чернечої Слободи, В'язового, Тернівки та Сніжків.

До слова, за ФК «Гранум» виступали виключно футболісти, які є уродженцями села Сніжки.

Вони й стали переможцями групи, переконливо перемігши своїх суперників, забивши в їхні ворота сумарно 18 голів, а в свої пропустили тільки 3.

Друге місце в групі посіла команда з Чернечої Слободи.

У групі Б перше та друге місця посіли команди з Курилівки та Салтикового.

10 квітня 2021 року о 9 годині розпочнуться матчі між фіналістами – командами з Сніжків, Чернечої Слободи, Курилівки та Саликове.

Турнір відбудеться за коловою системою.

Переможець його й стане історичним першим чемпіоном Дубов'язівської ОТГ.

Також визначаться «стрібни» та «бронзовий» призери…

Зауважимо, що села Сніжки та Чернеча Слобода раніше були в Буринському районі, а нині вони ввійшли до складу Дубов'язівської ОТГ…

На світлині: команда ФК «Гранум» (Сніжки).

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.