Максим Гузенко, депутат Верховної Ради України «У Попівці футбольний майданчик зі штучним покриттям збудований уже на 85 відсотків»

Про це МАКСИМ ГУЗЕНКО, депутат Верховної Ради України по мажоритарному округу №161 з фракції «Слуга народу», написав на своїй сторінці в Фейсбуці:

«Днями з робочим візитом побував в Попівській ОТГ. Разом з сільським головою Анатолієм Боярчуком та головою райдержадміністрації Олександром Бескоровайним проінспектували хід будівництва спортивного майданчика з футбольним полем зі штучним покриттям на території Попівського ЗЗСО, роботи виконані на 85%, тож вже найближчим часом майданчик зможе радувати місцевих жителів».

До слова, як проінформував офіційний сайт Буринської міської ради: «Старший слідчий Конотопського районного відділу поліції Головного управління національної поліції в Сумській області повідомив Буринську міську раду про проведення досудових розслідувань у кримінальних провадженнях щодо (далі – за текстом) «факту можливого привласнення коштів при проведенні робіт з реконструкції спортивного майданчика (міні-футбольне поле) у міському парку із встановленням штучного покриття».

Зауважимо, що міні-стадіон зі штучним покриттям футбольного майданчику у Буринському Павловському міському парку було збудовано кілька років тому…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.