У Сумах відбувся традиційний турнір з футзалу пам'яті Героя України полковника СБУ Олександра Аніщенка

У Сумах проведено щорічний турнір з футзалу, присвячений вшануванню пам’яті Героя України полковника СБУ Олександра Аніщенка.

Співробітник української спецслужби загинув у 2014 році під час виконання службових обов’язків на Сході нашої країни.

Заходи відбулися у Сумському державному педагогічному університеті ім. А.С. Макаренка, де у 1987 - 1993 роках навчався майбутній керівник спецпідрозділу «А» Служби безпеки України.

Перед початком змагань батько Героя України – Григорій Миколайович, закликав учасників та гостей заходів пам’ятати всіх захисників, які віддали свої життя за державний суверенітет і територіальну цілісність нашої країни.

За підсумками турнірної боротьби, переможці змагань одержали призові кубки та грамоти.

ОЛЕСЯ РАПУТА, речник СБУ в Сумській області.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.