Не стало одного з найвідоміших сумських футболістів і футбольних тренерів Сумщини Миколи Абрамова

Микола Павлович Абрамов народився 26 жовтня 1946 року.

Він – вихованець сумського футболу. Грав за команди «Чайка» (Зеленодольськ), сумські команди «Фрунзенець», «Харчовик», «Будівельник».

Був тренером команд «Фрунзенець» і жіночої команди «Спартак» (Суми), яка посіла третє місце у вищій лізі, тренером-викладачем ДЮСШ Сумського району.

Вихованці Миколи Абрамова грали і грають у багатьох відомих клубах найвищого рангу. Серед тих, хто осягав ази футболу, а потім і удосконалював свою майстерність у Миколи Павловича, можна назвати таких відомих гравців, як Віктор Попович, Василь Сараєв, Дмитро Рудняк, Віктор Іваненко, Сергій Осадчий, Ігор Кравченко та багато інших.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.