У Сумах на початку квітня відбудеться фінал чотирьох команд Кубка України з футзалу

10 березня 2021 року відбулося засідання президії Асоціації футзалу України, головним питанням якого стало визначення міста, в якому відбудеться цьогорічний «фінал чотирьох» Favbet Кубка України з футзалу.

За його підсумками було вирішено акцептувати пропозицію АФФК «Суми» та визначити місцем проведення «фіналу чотирьох» Favbet Кубка України з футзалу сезону 2020/2021 рр. місто Суми.

Матчі відбудуться 2-3 квітня 2021 року в легкоатлетиточному манежі СумДУ.

Поєдинки проходитимуть за присутності глядачів з можливістю заповнення 50 выдсоткыв від загальної кількості місць (у разі відсутності змін в епідеміологічній ситуації у країні).

Асоціація футзалу України разом з компанією «Favbet» підготували для вболівальників низку цікавих конкурсів, тож, з радістю запрошуємо шанувальників футзалу до Сум, аби підтримати свої улюблені команди та насолодитися якісною грою.

Зауважимо , що трьома учасниками фыналу стали АФФК «Суми», київський «ХІТ» та харківський «Моноліт-Viva Cup». Також до них долучиться переможець пари «Ураган»-«Продексім».

Чому вибрано саме місто Суми?

Це рішення прокоментував президент Асоціації футзалу України Сергій Владико.

«Суми – це футзальне місто з багатою історією. По-друге – гарна інфраструктура, гарний манеж. І по-третє – ця заявка виконала всі умови, щодо проведення «фіналу чотирьох», – зауважив він.

За його словами, інші міста, які були конкурентами Сум, не змогли виконали всі умови турныру.

Зауважимо, що Суми уже двічі були місцем проведення фіналу Кубку України з футзалу.

У сезоні 2005/2006 років «Шахтар» (Донецьк) переміг по пенальті львівську «Енергію».

А наступному сезону «Єнакієвець» з Єнакієво також у серії пенальті переміг команду «ТВД» (Львів).

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.