У Коровинській ОТГ відбувся відкритий турнір з хокею пам'яті Юрія Яременка

Як розповіла інтернет-порталу БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) головний спеціаліст відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Коровинської сільської ради ОКСАНА КУЧЕРЕНКО, на хокейному майданчику Коровинської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся відкритий сільський турнір з хокею пам'яті Юрія Яременка між хокейним клубом «Коровинці» та «Сумські бобри».

Відкриття турніру розпочалося Гімном України та сліовами пам'яті Коровинського сільського голови Сергія Шила про Юрія Яременка та Героїв Небесної Сотні.

Усі присутні у хвилині мовчання шанобливо схилили голови...

Головні правила та настанови перед грою розповів суддя турніру Анатолій Іванович Похитун.

Сама ж гра проходила яскраво та напружено.

А результат та перемога ХК «Коровинці» з рахунком 9:6 засвідчили про майстерність та спритність коровинських хокеїстів.

Наймолодшим гравцем турніру став Богдан Павлов з ХК «Коровинці», найстарший гравцем на майданчику був Олександр Пишкін (ХК «Сумські бобри»).

Переможці, призери та номінанти були нагороджені грамотами, медалями та кубком…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.