Футзалісти-ветерани з Недригайлівщини зіграли матч у Сумах…

У Сумах відбувся товариський матч з футзалу, який був організований комітетом ветеранів футболу Недригайлівщини, і присвячувався всесвітньому дню футболу.

У двобої зійшлися команди ФК «Ветеран» (Недригайлів) та ФК «Вільшана» (ветерани) з Вільшани.

Гра завершилася перемогою недригайлівців з рахунком 8:3.

Від імені Недригайлівського селищного голови Костянтина Волкова було вручено призи кращим гравцям матчу – Валерію Громикі (ФК «Вільшана») та Ігорю Постоєнку (ФК «Ветеран»).

Спеціальним призом та грамотою Недригайлівської селищної ради був нагороджений найстарший гравець матчу – Анатолій Носаль.

До слова, недригайлівська команда матч провела у новій формі, яку подарував команді почесний консул України в Марокко Ідріссі Мохамед.

Про це у розділі СПОРТ розповідав інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ).

ДЕТАЛЬНО ЧИТАТИ ТУТ:https://ivanzhytnyk.com/sports/6818-pochesnij-konsul-ukrajini-v-marokko-idrissi-mokhamedi-podaruvav-komplekt-futbolok-komandi-fk-veteran-nedrigajliv

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.