Команда ФК «Градус», за яку виступають футболісти з Сумщини, виграла League C Київського турніру Elastico з футзалу

За команду ФК «Градус» в основному виступають відомі футболісти з Буринщини та Недригайлівщини.

Склад команди такий: воротар – Іван Боровик, польові гравці – Тимченко Ігор, Кулик Руслан, Якименко Руслан, Якименко Олександр, Кузьменко Юрій, Федина Євген, Кіфоренко В’ячеслав, Жидовець Валентин, Рижков Валентин, Козаченко Сергій, Макарчук Віталій, Деркач Дмитро.

У League C виступало 6 сильних київських команд. ФК «Градус» поступився команді «Ostrora 2009» з рахунком 5:9, переміг: «Ajax Systems» (Київ) – 4:3, «Kyiv Hornets» (Київ) – 9:1, «Luxor» (Київ) – 6:3.

У заключному 5 турі, щоб виступати в Premier League, «градусникам» треба було або ж перемагати, або ж хоча б зіграти внічию.

А от поразка давала право грати не в Premier League – найвищій на турнірі, а Super League, дещо нижчій за рангом.

Футзалісти ФК «Градус» в 5 турі продемонстрували прекрасну гру, перемогли команду FC «Footballers» (Київ) з доволі переконливим рахунком 7:4.

У підсумку ФК «Градус» перемігши в 4 поєдинках, програвши тільки в одному матчі, забивши 31 м’яч у ворота суперників, натомість пропустивши 20 у свої, став чемпіоном League C.

Тепер команда готується до виступів у найвищій лізі престижного Київського турніру Elastico з футзалу у Premier League.

На світлині: команда ФК «Градус».

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.