Олександр Ліфер з Бурині виступає за одну з найсильніших футзальних команд України…

Олександр Ліфер, який народився й виріс у місті Буринь, нині є гравцем основного складу однієї з найсильсніших команд України з футзалу – ФК «ХІТ» (Київ).

Команда виступає в Екстра-лізі.

Київський «ХІТ», за яку грає ще один гравець із Сумщини – шосткинець воротар Олександр Сіріцький – у перенесеному матчі 8 туру, який відбувся сьогодні, 13 листолпада 2020 року, переміг ФК «Ураган» (Івано-Франківськ) з рахунком 7:2.

У цьому матчі у воротах суперників «розписався» й Олександр Ліфер, а ще і зробив гольову передачу.

«ХІТ» нині в турнірній таблиці йде на третьому місці, відстаючи на 3 очка від лідера чемпіонату ФК «Продексім» (Херсон).

Олександр Ліфер займався футболом у Буринській ДЮСШ в тренера Романа Кондруха.

Він також грав за ФК «Колос» (Буринь), ФК «Гранум» (Сніжки) на першість Сумської області з футболу.

До речі, кілька вихованців Романа Григоровича Кондруха нині грають за ФЦ «Барса» (Суми). Вони виступають на чемпіонатах України з футболу в різних вікових групах.

Олександр Ліфер потрапив до історії розвитку футзалу країни як гравець, котрий забив перший гол у першому міжнародному матчі збірної України (U-21) проти команди Швейцарії. Олександр відзначився на 14 хвилині гри…

На світлині: Олександр Ліфер другий зліва направо у верхньому ряду.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.