Почесний консул України в Марокко Ідріссі Мохамеді подарував комплект футболок команді ФК «Ветеран» (Недригайлів)

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СПОРТ уже розповідав про дружні стосунки Почесного консула України в Марокко Ідріссі Мохамеді з гравцями команди ФК «Ветеран» (Недригайлів).

Одного разу він навіть зіграв матч за недригайлівців.

–З Ідріссі Мохамеді познайомився в 1996 році, – сказав голова комітету ветеранів футболу Недригайлівщини Юрій Сердюк у ексклюзивному інтерв’ю інтернет-порталу БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ). – Відтоді й підтримуємо дружні стосунки. Він – чудовий футболіст і прекрасна людина…

Цього разу на Недригайлівщину Ідріссі Мохамеді завітав з подарунком – комплектом футболок для ветеранів-футболістів (на світлині).

16 новеньких футболок для польових гравців та одну для воротаря він вручив Юрію Сердюку.

До слова, Юрій Сердюк є не тільки головою комітету ветеранів футболу Недригайлівщини, заступником голови Федерації футболу Недригайлівщини, а й гравцем команди ФК «Ветеран» (Недригайлів)…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.