Український боксер ОЛЕКСАНДР УСИК, який має родинні корені в смт ТЕРНИ, що на СУМЩИНІ, переміг британця Дерека Чісору

І відразу зазначимо, що Олександр Усик переміг Дерека Чісору, котрий значно важчий за нього, в доволі нелегкому поєдинку, який тривав усі 12 раундів…

До слова, це був бій за статус обов'язкового претендента на чемпіонський пояс за версією WBO у супер важкій вазі.

Поєдинок відбувся сьогодн1 вночі, 1 листопада 2020 року, в Лондоні на стадіоні «Вемблі».

Дерек Чісора досить активно розпочав бій, і старався тиснути на українського боксера. Проте вже в середині поєдинку Олександр Усик повністю контролював поєдинок.

І закінчив бій Олександр на свою користь: 117-112, 115-113, 115-113 – рішення суддів одноголосне.

«Я не боксував цілий рік. Моє завдання зараз - рухатися вперед. Я хочу стати абсолютним чемпіоном світу», - сказав Олександр Усик після бою.

До речі, за повідомленнями мас-медіа, на поєдинку був присутній нинішній володар поясу WBO Ентоні Джошуа. І він, якщо переможе болгарина Кубрата Пулєва, повинен бути суперником Олександра Усика.

Адже перемога над Дереком Чісорою і дозволила українцю Олександру Усику стати претендентом на найвищий титул Всесвітньої боксерської організації (WBO), яким і володіє британець Ентоні Джошуа.

Зауважимо, що Олександр Усик уже провів 18 боїв у професійному боксі.

І в усіх поєдинках здобув перемоги, а дві з них він здобув у суперважкому дивізіоні.

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) на своїх сторінках уже повідомляв, що батько Олександра Усика – теж Олександр – народився й виріс у смт Терни, що в Сумській області…

На світлині: бій веде український боксер Олександр Усик з британцем Дереком Чісорою.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.