За сприяння народного депутата Максима Гузенка в селі Успенка розпочато будівництво міні-футбольного майданчику зі штучним покриттям

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) в розділі ЕКОНОМІКА розповідав, що 6 жовтня 2020 року з жителями села Успенка, переважно – з аграріями, на ділову та конструктивну зустріч прибули Максим Гузенко, депутат Верховної Ради України по мажоритарному округу №161 від партії «Слуга народу», до складу якого входить і Буринська ОТГ, Мирослав Бібик, голова Буринської районної державної адміністрації, Іван Рябоконь, кандидат на посаду міського голови м.Буринь, та кандидати в депутати Буринської міської ради Наталія Віноградова від партії «Пропозиція» та Євгеній Лішунов від партії «Слуга народу».

Розглядалися різні питання, але найбільше увага зосереджувалася на ремонті дороги Т-19-14 Хмелів-Чернеча Слобода-Буринь. Вона проходить територією Буринської ОТГ, зокрема, через Успенку та Вознесенку. До речі, ямковий ремонт її розпочався вже наступного дня. Про це можна прочитати ТУТ https://ivanzhytnyk.com/ekonomika/6736-vid-buryni-do-uspenky-pochavsia-remont-vshchent-rozbytoi-dorohy

Також мова велася й про будівництво в Успенці міні-футбольного поля зі штучним покриттям.

Завдяки зусиллям Максима Гузенка даний об’єкт було включено на нинішній 2020 рік до державної програми «Велике будівництво», яка започаткована Президентом України Володимиром Зеленським.

До слова, загальна вартість будівництва складає 2,4 мільйона гривень.

Будується міні-футбольний майданчик розміром 42х22 метри на території Успенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Г.П.Головенського.

Вчора і сьогодні, 16 жовтня 2020 року, тут тривали роботи.

Загалом же їх обсяг досить вагомий: улаштовуватимуться дорожні корита, вирівнюватимуться шари, основи під влаштування штучного покриття, установлюватимуться бетонні поребрики.

Також буде здійснюватися монтаж (уже на штучному покритті поля) футбольних воріт.

А ще буде встановлена огороджувальна сітка навколо футбольного майданчику зі штучним покриттям та виконані деякі інші упорядкувальні роботи.

–Такий футбольний майданчик зі штучним покриттям, – зауважив у ексклюзивном інтерв’ю інтернет-порталу БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) депутат Верховної Ради України з фракції «Слуга Народу» Максим Гузенко, – дасть змогу дітворі та молоді Успенки займатися футболом в сучасних умовах. А ще проводити тут турніри різного рівня…

Іван Житник, член Національної спілки журналістів України.

На світлині: початок будіввництва футбольного майданчику зі штучним покриттям в селі Успенка 16 жовтня 2020 року.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.