ФК «Слобода» виграв Кубок дружби з міні-футболу…

Іван Рябоконь, сільський голова Слободи, завжди приділяв і нині приділяє належну увагу для розвитку футболу в селі.

Слобідська команда, коли ще проводився чемпіонат Бурищини, була однією з кращою в районі.

ФК «Слобода» вигравав і Кубок Конотопського району.

А вчора, 26 вересня 2020 року, слобідці виграли Кубок дружби, який було розіграно в селі Козацьке, що в Конотопському районі.

До слова, ініціатором цього турніру з міні-футболу став Леонід Литвинов, відомий футболіст та тренер із села Успенки, що в Буринській ОТГ.

Три команди з Козацького, Слободи та Успенки – тепер уже Конотопського району – боролися за головний приз – Кубок дружби.

Слобідські футболісти з рахунком 5:4 виграли в гравців Козацького та з рахунком 9:4 – в успенців.

А футболісти з Успенки виграли в господарів – 7:3.

Таким чином, Кубок дружби виграв ФК «Слобода». Проте трофей залишається в селі Козацьке, бо вирішено проводити турнір традиційно щорічно.

А сам Кубок буде перехідним…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) на своїх сторінках розповідав, що команда ФК «Гранум» (Буринський район) виграла бронзові медалі на турніру Кубок Незалежності, який відбувся в місті Тростянець.

За команду грали й футболісти із Слободи.

А поїздці на змагання ФК «Гранум» посприяв Іван Рябоконь, сільський голова Слободи.

На світлині: учасники розіграшу Кубку дружби.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.