Відбувся 5 тур чемпіонату Недригайлівщини з футболу

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СПОРТ детально розповідає про хід чемпіонату Недригайлівського району в сезоні 2020 року.

12 вересня 2020 року відбувся 5 тур.

Подаємо його результати:

ФК «Коровинці» - ФК «Недригайлів» - 5:2

ФК «Вільшана» - ФК «Космос» (Терни) - 0:5

ФК «Кулішівка/Хоружівка» – вихідний

Ось як виглядає турнірна таблиця чемпіонату Недригайлівщини з футболу станом на 14 вересня 2020 року:

  1. ФК «Коровинці» 5 3 1 1 14-5 10

  2. ФК «Космос» (Терни) 5 3 0 2 23-9 9

  3. ФК «Кулішівка/Хоружівка» 4 2 1 1 7-8 7

  4. ФК «Недригайлів» 5 2 1 2 10-14 7

  5. ФК «Вільшана» 5 0 1 4 2-20 1

Примітка: перша колонка – місце, друга – назва команди, третя – кількість проведених ігор, четверта – перемоги, п’ята – нічиї, шоста – поразки, сьома – різниця забитих і пропущених м’ячів, восьма – набрані очки.

На світлині: грають команди ФК «Коровинці» та ФК «Недригайлів».

Фото Оксани Кучеренко.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.