Відбувся 12 тур Вищої ліги чемпіонату Сумської області з футболу: огляд, турнірна таблиця

Як і анонсував інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СПОРТ, у суботу, 12 вересня 2020 року, відбувся 12 тур Вищої ліги чемпіонату Сумської області з футболу.

ФК «Недригайлів-Барса-2003» (Недригайлів) з переконливим рахунком 5:1 переміг ФК «Кролевець» (Кролевець).

Голи забивали за недригайлівців: Тесленко Богдан (29 хвилина з пенальті, 33 та 73 хвилини), Пархоменко Богдан (77 хвилина), Власенко Антон (79 хвилина).

За ФК «Тростянець» відзначився Груша Дмитро (68 хвилина).

ФК «Колос» (Северинівка) з рахунком 3:1 переграв ФК «Україна-Аграрна» (Токарі)

Голи: Півненко Вадим (41, 66 хвилини), Параконний Данило (81 хвилина) – Мусієнко Артем (90+3 хвилина).

ФК «Явір» (Краснопілля) на своєму полі з рахунком 3:0 здолав ФК «Альянс-2» (Липова Долина).

Голи: Дрога Андрій (10 хвилина), Стрибак Олександр (15 хвилина), Бушля Антон (52 хвилина з пенальті).

ФК «Ромни» (Ромни) не вийшов на гру з «ФК «Тростянець» (Тростянець), і отримав технічну поразку.

Ось як виглядає турнірна таблиця у Вищій лізі чемпіонату Сумщини з футболу станом на 14 вересня 2020 року: