У Недригайлові розіграли «Кубок закриття літнього сезону» з міні-футболу…

Напередодні Дня визволення Недригайлівщини від фашистських загарбників на КСК «Колос» що у Недригайлові, відбувся перший розіграш «КУБКУ ЗАКРИТТЯ ЛІТНЬОГО СЕЗОНУ» з міні-футболу серед ветеранських команд Недригайлова, Іваниці та Вільшани.

Змагання відбулися за сприяння Комітету ветеранів футболу Недригайлівщини, голови федерації футболу району, Недригайлівського селищного голови та Почесного консула України в Марокко Ідріссі Мохамед.

Результати матчів:

ФК «Ветеран» (Недригайлів) – ФК «Вільшана» - 4:3

ФК «Іваниця» - ФК «Вільшана» - 4:1

ФК «Ветеран» (Недригайлів) - ФК «Іваниця» - 3:2

Таким чином, перше місце і перехідний Кубок дісталися недригайлівцям, другі – іваничани, третє місце залишалося за вільшанськими ветеранами футболу.

Кубок переможцям турніру вручив Недригайлівський селищний голова Ігор Остапчук, який також відзначив пам’ятними подарунками найстарших гравців турніру – Миколу Бережного та Володимира Псарьова.

Від імені голови Федерації футболу Недригайлівського району Володимира Діхтяра призи кращим гравцям кожної команди учасниці розіграшу Кубку вручив Заслужений тренер України з футболу Ігор Кравченко.

Почесний консул України в Марокко Ідріссі Мохамед подарував футболки збірної Марокко з футболу Володимиру Псарьову, Ігорю Постоєнку та Ігорю Остапчуку.

Світлина Юрія Сердюка.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.