Юрій Сердюк, футболіст ФК «Ветеран» (Недригайлів), отримав футболку збірної команди Марокко…

Чи запросять відомого на Недригайлівщині футболіста, капітана команди ФК «Ветеран» (Недригайлів) Юрія Сердюка до складу збірної команди Марокко – поки що невідомо.

Однак футболку цієї команди він уже має.

Напередодні товариського матчу з міні-футболу між командами ФК «Ветеран» та збірної команди Вільшани, її вручив Юрію Сердюку Почесний консул України в Марокко Ідріссі Мохамед (на світлині).

Він був не тільки присутнім на грі, а й виступав за недригайлівську команду. А ще відзначився голом у воротах вільшанців.

До слова, на поєдинок завітав і Заслужений тренер України з футболу Ігор Кравченко, відомий футболіст і тренер на Сумщині й в Україні.

–З Ідріссі Мохамеді познайомився в 1996 році, – зауважив Юрій Сердюк у ексклюзивному інтерв’ю інтернет-порталу БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ). – Відтоді й підтримуємо дружні стосунки. Він – чудовий футболіст і прекрасна людина… З Ігорем Кравченком колись грали за команду з Недригайлова. Товаришуємо. І якщо випадає якийсь вільний день, він приїжджає на Недригайлівщину…

До слова, Юрій Сердюк нині є головою комітету ветеранів-футболістів Недригайлівщини, заступником голови Федерації футболу Недригайлівського району.

У складі команди ФК «Ветеран» (Недригайлів) вигравав чемпіонат Сумщини з футболу серед ветеранів 40 років і старші.

Юрій Сердюк має заслужений авторитет не тільки в спортивних колах, а й серед жителів селища.

І вони йому вірять, і поважають його.

Тому й обрали Юрія Сердюка депутатом Недригайлівської селищної ради.

І на його рахунку, як і футболіста, і як депутата вже чимало добрих справ, і досягнень…

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.