9 тур чемпіонату Сумщини з футболу у Вищій лізі: детальний огляд, турнірна таблиця

Як розповідав інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СПОРТ, у Вищій лізі чемпіонату Сумщини з футболу 15 серпня 2020 року відбувся заключний 9 тур першого кола…

ФК «Тростянець» (Тростянець) переміг ФК «Недригайлів-Барса-2003» (Недригайлів) з переконливим рахунком 9:0

Безсумнівно, молодим гравцям команди ФК «Недригайлів-Барса-2003» (Недригайлів), а більшості з них по 17-18 років, нарівні грати з одним з лідерів чемпіонату області командою ФК «Тростянець», яка успішно вступила в нинішньому сезоні і в Другій лізі чемпіонату України, поки що не під силу.

До слова, Ігор Остапчук, голова Недригайлівської ОТГ, яку й представляє команда, зауважив, що нинішнього року головне «обкатати» молодь у матчах з грандами футболу Сумщини, а наступного сезону вже поборотися за високі місця.

Звичайно, це так. Бо відразу досвід не приходить у будь-якій справі, і в футболі, зокрема…

Голи за переможців забивали Ревін Микита (4 та 16 хвилини), Стецюк Олександр (5 та 44 хвилини), Деряпа Денис (20 та 33 хвилини), Мигаль Максим (55 хвилина), Деревинський Станіслав (85 хвилина), Сосєдко Владислав (89 хвилина).

Чергову свою перемогу здобув ФК ТОВ «Велетень» (Глухів).

На своєму полі, завдяки голам Михтуненка Сергія на 7 хвилині та Москаленка Антона з пенальті на 13 хвилині, він переміг ФК «Україна-Аграрна» (Токарі) з рахунком 2:0

Одноосібний лідер чемпіонату ФК «Нафтовик» (Охтирка) переграв ФК «Альянс-2» (Липова Долина) з таким же рахунком – 2:0.

За охтирців відзначилися Лапін Олександр (17 хвилина з пенальті) та Чегурко Єгор (67 хвилина).

ФК «Ромни» (Ромни) здобув свою першу нічию в чемпіонаті, адже в попередніх 8 турах він програв.

З ФК «Кролевець» (Кролевець) роменці розійшлися миром – 1:1.

Генрі на 24 хвилині забив гол за роменців, а Шило Сергій на 80 хвилині відзначився за гостей.

ФК «Колос» (Северинівка) переграв ФК «Явір» (Краснопілля) з рахунком 2:1.

У господарів гол на рахуку лідера бомбандирів чемпіонату Бабиніна Сергія (35 хвилина), який за 9 турів забив 10 голів, та Довгополова Дениса (50 хвилина).

У краснопільців гол на останній хвилині першого тайму забив Стрибак Олександр.

Ось як виглядає турнірна таблиця у Вищій лізі чемпіонату Сумщини з футбол станом на 20 серпня 2020 року:

10. ФК «Ромни» 9 0 1 8 10-33 1

Примітка: перша колонка – місце, друга – назва команди, третя – кількість проведених ігор, четверта – перемоги, п’ята – нічиї, шоста – поразки, сьома – різниця забитих і пропущених м’ячів, восьма – набрані очки.

Notice: Undefined offset: 1 in /home/ivanzhyt/domains/ivanzhytnyk.com/public_html/libraries/quix/app/drivers/joomla/template.php on line 191