8 тур чемпіонату Сумської області з футболу у Вищій лізі: детальний огляд, турнірна таблиця

Як і розповідав інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ), у суботу, 08 серпня 2020 року, відбувся 8 тур чемпіонату Сумщини з футболу у Вищій лізі…

У ньому зафіксовані такі результати:

ФК «Недригайлів-Барса-2003» - ФК «Колос» (Северинівка) – 1:3

ФК «Явір» (Краснопілля) - ФК «Ромни» (Ромни) – 4:2

ФК «Кролевець» (Кролевець) - ФК «Нафтовик» (Охтирка) – 0:4

ФК «Альянс-2» (Липова Долина) - ФК ТОВ «Велетень» (Глухів) – 2:3

ФК «Україна-Аграрна» (Токарі) - ФК «Тростянець» (Тростянець) – 1:2

Матч між командами ФК «Недригайлів-Барса-2003» та ФК «Колос» (Северинівка), через посилення карантинних заходів у Недригайлівському районі, відбувся на стадіоні ФЦ «Барса», що в місті Суми.

Зауважимо відразу, що недригайлівці на початку та в середині першого тайму мали територіальну перевагу.

І її вони використали на 25 хвилині, коли Богдан Бакляк відправив м’яч у ворота северинівці.

Номінальні господарі мали можливість закріпити свій успіх, але … отримали гол у свої ворота.

І причому не один, а два поспіль.

Кращий бомбардир команди «Колос» Сергій Бабинін на 29 та 31 хвилинах і зрівняв, і відразу ж вивів свою команду вперед на 31 хвилині.

Молоді футболісти з Недригайлова мали шанс вирівняти становище, але підводила неточність в ударах.

А от Ярослав Біліба на 54 хвилині свого шансу не змарнував, і встановив остаточний результата у грі – 3:1 на користь футболістів ФК «Колос» (Северинівка).

І знову доводиться констатувати, що в гравців ФК «Недригайлів-Барса-2013» все ж таки не вистачає досвіду, щоб протягом двох таймів не поступитися досвідченішим футболістам з команд суперників.

Проте, досвід, як відомо, справа наживна.

І залишається тільки сподіватися, що з часом він прийде й до недригайлівців…

Після кількох поразок поспіль, виграв свій матч ФК «Явір» (Краснопілля). Він з рахунком 4:2 переграв ФК «Ромни», який ниві перебуває на останній позиції турнірної таблиці.

За краснопільців відзначилися Кончаков Антон (60 та 71 хвилини), Стрибак Олександр (79 хвилина ). А ще автоголом на 62 хвилині відзначився роменчанин Полгімбе Самуель.

За гостей голи забили Дем’янчук Микита (30 хвилина) та Жмут Роман (80 хвилина).

У Кролевці місцевий ФК «Кролевець» нічого не міг зробити проти лідера чемпіонату команди ФК «Нафтовик» (Охтирка). У підсумку отримав чотири голи у свої ворота, а у відповідь не забив жодного м’яча..

У гостей забивали Чегурко Єгор (3 та 20 хвилини), Лапін Олександр (15 хвилина), Горох Станіслав (90+1 хвилина).

Продовжує набирати очки команда ФК ТОВ «Велетень» (Глухів).

Вдома «Альянс-2» (Липова Долина) поступився глухівцям з рахунком 3:5.

Голи за липоводолинців забили Петленко Артур (22 хвилина), Бойко Максим (29 хвилина), Шпирьонок Артем (43 хвилина).

За гостей відзначилися Душин Богдан (1 хвилина), Старченко Денис (17, 77, 82 хвилини), Москаленко Антон (44 хвилина).

До слова, Денис Старченко очолив гонку бомбандирів, маючи в своєму доробку 6 забитих голів у ворота команд-суперників.

Напруженим виявився поєдинок між командами ФК «Україна-Аграрна» (Токарі) та ФК «Тростянець» (Тротянець).

Про що засвідчив і рахунок 2:1 на користь гостей.

За команду з Токарів відзначився Пімоненко Юрій на 87 хвилині.

За переможців забив Гайван Валерій на 32 та 63 (з пенальті) хвилинах.

Ось як виглядає турнірна таблиця у Вищій лізі чемпіонату Сумщини з футбол станом на 12 серпня 2020 року:

10. ФК «Ромни» (Ромни) 7 0 0 7 7-24 0

Примітка: перша колонка – місце, друга – назва команди, третя – кількість проведених ігор, четверта – перемоги, п’ята – нічиї, шоста – поразки, сьома – різниця забитих і пропущених м’ячів, восьма – набрані очки.

Наступний заключний 9 тур першого кола відбудеться в суботу, 15 серпня 2020 року.