Відбувся 7 тур чемпіонату Сумської області з футболу у Вищій лізі

Як і анонсував інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СПОРТ, 01 серпня 2020 року відбувся 7 тур чемпіонату Сумщини з футболу у Вищій лізі…

У ньому зафіксовані такі результати:

ФК «Тростянець» (Тростянець) - ФК «Альянс-2» (Липова Долина) – 3:1 (на світлині)

ФК ТОВ «Велетень» (Глухів) - ФК «Кролевець» ( Кролевець) – 1:0

ФК «Нафтовик» (Охтирка) - ФК «Явір» (Краснопілля) – 4:0

У поєдинку 7 туру, який відбувся 29 липня 2020 року, ФК «Україна-Аграрна» (Токарі) з рахунком 2:0 переміг ФК «Недригайлів-Барса-2003» (Недригайлів).

Детальний огляд матчів 7 туру інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) опублікує дещо пізніше.

Слідкуйте за нашими публікаціями.

Світлина ФК «Тростянець».

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.