6 тур чемпіонату Сумської області з футболу у Вищій лізі: детальний огляд, турнірна таблиця

Як і розповідав інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СПОРТ, 25 липня 2020 року відбулися матчі 6 туру чемпіонату Сумщини з футболу у Вищій лізі…

Їхні результати такі:

ФК «Недригайлів-Барса-2003» (Недригайлів) - ФК «Ромни» (Ромни) – 2:0

ФК «Колос» (Северинівка) - ФК «Нафтовик» (Охтирка) – 1:3

ФК «Явір» (Краснопілля) - ФК ТОВ «Велетень» (Глухів) – 1:2

ФК «Кролевець» (Кролевець) - ФК «Тростянець» (Тростянець) – 3:2

ФК «Альянс-2» (Липова Долина) - ФК «Україна-Аграрна» (Токарі) – 0:2

ФК «Недригайлів-Барса-2003» отримав першу перемогу в турнірі, а ФК «Ромни» – шосту поразку поспіль.

Голи забивали у недригайлівській команді: Можневський Богдан (51 хвилина) та Стапанов Владислав (72 хвилина).

Зазвичай, недригайлівські футболісти дуже добре грали в першому таймі, а в другому, як мовиться, підсідали. Фактичо така ситація була в усіх попередніх іграх.

У поєдинку з роменцями вони витримали перший тайм. І самі створювали небезпечні моменти у воріт гостей. Проте підводила їх реалізація.

У другому таймі господарі продемонстрували, що вміють не тільки створювати небезпеку у воріт суперника, а й відсилати м'ячі у їх ворота.

І цьому підтвердженням став рахунок – 2:0 на користь недригайлівців. І перша перемога в їх активі. Перша, але, звичайно ж, не остання.

І є сподівання, що молоді футболісти це доведуть уже в наступному турі...

ФК «Колос» (Северинівка) вдома поступився лідеру чемпіонату команді ФК «Нафтовик» (Охтирка) з рахунком 1:3.

Голом за господарів на 3 доданій хвилині поєдинку з пенальті відзначився Прощенко Роман.

У переможців голи у доробку Сидоренка Владислава (14), Жарікова Дмитра (28), Гороха Станіслава (90+1 хвилина).

ФК «Явір» (Краснопілля) завдяки голу Ярослава Калашника на 5 хвилині з пенальті вів перед до 75 хвилини проти ФК ТОВ «Велетень» (Глухів).

А потім, пропустивши на цій хвилині гол від Дениса Старченка, а на 82 хвилині ще й від Сергія Михтуненка, краснопільці все ж таки поступилися – 1:2.

Знову «явірівців» підвела реалізація гольових моментів. А істина в футболі залишається істиною: не забиваєш, пропустиш у власні ворота.

Так і трапилося в цій грі...

Футболісти команди ФК «Кролевець» досить сенсаційно з рахунком 3:2 перемогли одного з лідерів ФК «Тростянець».

Голи у кролевчан забивали Рой Дмитро (автогол на 3 хвилина), Соломський Юрій (9 хвилина), Пустовойт Ілля (34 хвилина), Шило Сергій (45 хвилина).

У тротяничан відзначився Анцибор Андрій на 64 хвилині.

ФК «Альянс-2» (Липова Долина) з рахунком 0:2 на власному полі поступився ФК «Україна-Аграрна» (Токарі) завдяки голам Сметаненка Олександра на 19 хвилині та Пімоненка Юрія на 54 хвилині.

Ось як виглядає турнірна таблиця у Вищій лізі чемпіонату Сумщини з футбол станом на 27 липня 2020 року:

10. ФК «Ромни» 6 0 0 6 5-20 0

Примітка: перша колонка – місце, друга – назва команди, третя – кількість проведених ігор, четверта – перемоги, п’ята – нічиї, шоста – поразки, сьома – різниця забитих і пропущених м’ячів, восьма – набрані очки.

Наступний 7 тур у Вищій лізі чемпіонату Сумщини з футболу відбудеться в суботу, 1 серпня 2020 року.

Серед бомбандирів попереду із 5 забитими м’ячами у ворота суперників лідирують Дмитро Жаріков з команди ФК «Нафтовик» (Охтирка) та Юрій Соломськй (ФК «Кролевець»).

На світлині: футболісти команди ФК «Недригайлів-Барса-2003» (Недригайлів).