40-річчя команди «Іскра» футболісти-ветерани Недригайлова та Верхньої Сироватки відсвяткували на футбольному полі…

Як і анонсував інтерне-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ), сьогодні у неділю, 26 липня 2020 року, на Недригайлівському КСК «Колос» відбувся товариський матч, присвячений 40-й річнці з дня створення Недригайлівської футбольної команди «Іскра».

Він щойно завершився, і в ньому зіграли ветеранські команди з Недригайлова та Верхньої Сироватки (Сумський район).

До слова, за недригайлівську команду «Іскра» виступали й ті футболісти, які грали за неї ще з початку створення. Приз найстаршого учасника команди отримав Микола Бережний, а Володимир Псарьов, багаторічний незмінний капітан, – гравця, який провів найбільше матчів за команду.

Анатолію Яровому вручено приз кращого воротаря, а Анатолію Паньому – кращого гравця матчу.

Такий же приз отримав і Віталій Яременко з Верхньої Сироватки. А Володимир Щербак повернеться додому з призом найстаршого футболіста в команді гостей.

Відзнаки вручили селищний голова Недригайлова Ігор Остапчук та заступник голови Федерації футболу Недригайлівщини Юрій Сердюк.

Матч, присвячений ювілею, відбувся при спонсорській підтримці нинішніх підприємців, колишніх гравців команди «Іскра», – Олександра Придухи та Анатолія Коваленка.

Усі ветерани-«іскрівці» тепер матимуть ще й іменні футболки, як гарну пам’ять про ті прекрасні роки, котрі вони провели в складі команди. Були в них і яскраві перемоги в різноманітних турнірах, були, звичайно, й поразки – без них не буває футболу.

І про все це вони згадують сьогодні…

Адже то були юні й прекрасні роки. які, на жаль, так швидко промайнули…

Та ветерани, яким декому вже й за 60 років, не розлучилися з футболом.

Вони й нині доволі часто виходять на зелене поле, беруть участь у турнірах, і доводять, що майстерність та досвід залишилися в їхньому житті назавжди…

…А в сьогоднішньому поєдинку з рахунком 2:1 виграли футболісти-ветерани з Верхньої Сироватки.

Матч пройшов у напруженій і цікавій боротьбі.

І як мовиться, «без договорняка», а за перемогу…

Іван Житник, член Національної спілки журналістів України.

На світлині: футболісти-ветерани команди «Іскра» (Недригайлів).

Фото Юрія Сердюка.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.