40-річчя команди «Іскра» (Недригайлів) відсвяткують на футбольному полі…

У неділю, 26 липня 2020 року, на Недригайлівському КСК «Колос» відбудеться товариський матч, присвячений 40 – й річнці з дня створення Недригайлівської футбольної команди «Іскра».

Початок гри о 10 годині.

Матч відбудеться за підтримки Недригайлівської селищної ради (голова Ігор Остапчук), Комітету ветеранів футболу Недригайлівщини (голова Юрій Сердюк) та Федерації футболу Недригайлівського району (голова Володимир Діхтяр).

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.