Ветерани вміють забивати чудові голи…

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) на своїх сторінках приділяє досить значну увагу висвітленню ветеранського футболу…

Адже ветерани вміють не тільки майстерно грати, а й забивають у поєдинках чудові м’ячі у ворота суперників.

І хоча гра між командами ФК «Ветеран» (Вільшана) та ФК «Ветеран» (Недригайлів) виявилася далекою від зливи на голи, проте кожен із них був дуже красивим.

А сильнішими в матчі з міні-футболу виявилися вільшанці, вони й перемогли з рахунком 2:1.

Забиті м’ячі до своїх доробків записали Сергій Губарєв з Недригайлова та Юрій Дяченко й Олексій Демиденко з Вільшани.

Юрій Сердюк, заступник голови Федерації футбола Недригайлівщини, від імені її голови Володимира Діхтяра вручив призи кращим гравцям матчу – Юрію Дяченку (ФК «Ветеран» Вільшана) та Сергію Губарєву (ФК «Ветеран» Недригайлів).

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.