У фіналі розіграшу Кубку Сумщини з футболу зіграють ФК «Тростянець» та ФК «Колос» (Северинівка)

Як і анонсував інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СПОРТ, сьогодні, 15 липня 2020 року, у півфіналі розіграшу Кубку Сумської області з футболу зустрілися ФК «Колос» (Северинівка) та ФК «Явір» (Краснопілля), а також – ФК ТОВ «Велетень» (Глухів) і ФК «Тростянець» (Тростянець).

До останніх секунд матчу у Северинівці не можна було передбачити кінцевий результат.

Адже гол, забитий краснопільцем Олександром Стрибаком на 87 хвилині, залишав хоча й не великий шанс гостям перевести гру в додатковий час.

Проте шанс залишився шансом, а підсумок матчу – 2:1 на користь северинівців.

У господарів голами на 10 та 39 хвилинах відзначилися Данило Параконний та Андрій Бурдюг…

Чотири сухих м’ячі у ворота ФК ТОВ «Велетень» дав змогу гравцям ФК «Тростянець» пройти до фіналу.

До того ж, жодного гола вони не пропустили у свої.

За гостей забивали Валерій Гайван, Андрій Анцибор, Олександр Стацюк та Володимир Чухненко.

Таким чином, у фінальній грі розіграшу Кубку Сумщини з футболу 2020 року зіграють ФК «Колос» (Северинівка) та ФК «Тростянець» (Тростянець).

Фінал заплановано провести 24 серпня 2020 року.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.