15 липня 2020 року визначаться фіналісти Кубку Сумщини з футболу сезону 2020 року

Інтернет-портал БУТТЯ і ЖИТТЯ (БіЖ) у розділі СПОРТ регулярно розповідає про розіграш Кубку та чемпіонат Сумщини з футболу у Вищій лізі сезону 2020 року.

Як уже повідомляв БіЖ, до півфіналу Кубку області вийшли команди ФК «Явір» (Краснопілля), ФК ТОВ «Велетень» (Глухів), ФК «Колос» (Северинівка) та ФК «Тростянець» (Тростянець).

Півфінальні поєдинки відбудуться у середу, 15 липня 2020 року.

О 17 годині 30 хвилин у Северинівці розпочнеться матч між місцевим ФК «Колос» та ФК «Явір» (Краснопілля).

А в Глухові о 17 годині розпочнуть гру глухівський ФК ТОВ «Велетень» та ФК «Тростянець» (Тростянець).

Переможці пар вийдуть до фіналу розіграшу Кубку Сумської області з футболу.

Фінал відбудеться 24 серпня 2020 року – на День Незалежності України.

Інформація про нас

Безсумнівно, кожен з читачів хоче побачити, а головне – прочитати свіжі цікаві новини. Адже вони інформують про останні події в світі, Україні, Сумщині. Новини України збагачують читачів свіжою інформацією про все те, що відбувається в нашій державі. Свіжі новини Сумщини на БІЖ – це, в першу чергу, новини сьогоднішнього дня. А ще на БІЖ публікуються дуже свіжі новини спорту, культури, економіки, освіти, медицини і т.д., і т.п. Світові оперативні новини теж чекають на своїх читачів. Щодня оновлені новини, які стосуються нашого буття і життя, можна читати тільки на нашому порталі. Словом, тільки БІЖ несе правдиву інформацію читачам про все, що кожну годину і щоднину відбувається в світі, Україні та Сумщині. І все це, звичайно, оперативно, цікаво, своєчасно.